DO KĄPIELI

Pokazano 1-26 z 26 pozycji
Pokazano 1-26 z 26 pozycji

Aktywne filtry

Kredki zmywalne do kąpieli zestaw 6szt

Cena 22,00 zł

Małe kredki do kąpieli, którymi dziecko będzie pomgło malować np na wannie.Kredki posiadają plastikową osłonkę, są całkowicie bezpieczne dla skóry dziecka.W skład zestawu wchodzi 6 kredek m.in. żółty,zielony,czerwony.Wysokość kredki z osłonką: 9cm.

Zabawka do kąpieli nakręcana ryba pomarańczowa

Cena 9,00 zł

Zabawka do kąpieli w kształcie pomarańczowej rybki. Umili codzienną kąpiel i zachęci do zabawy. Po nakręceniu rybka zaczyna ruszać płetwami i pływa. Zabawka działa bez użycia baterii. Wykonana z wytrzymałego tworzywa. Wymiary:12x7cm.

Zabawka do kąpieli nakręcana pływający krokodyl

Cena 9,00 zł

Zabawka do kąpieli w kształcie małego krokodyla. Umili codzienną kąpiel każdemu dziecku i zachęci do zabawy. Po nakręceniu krokodyl rusza łapkami. Zabawka działa bez użycia baterii. Wykonana z wytrzymałego tworzywa. Wymiary: 12x7,5cm.

Zabawka do kąpieli nakręcana pływająca żabka

Cena 9,00 zł

Zabawka do kąpieli w kształcie zielonej żabki. Umili codzienną kąpiel i zachęci do zabawy. Po nakręceniu żabka zaczyna ruszać łapkami i pływa. Zabawka działa bez użycia baterii. Wykonana z wytrzymałego tworzywa. Wymiary:12x7,5cm.

Generator baniek piany zabawka do kąpieli żabka

Cena 43,00 zł

Zabawka do kąpieli generator piany żaba. Automatyczne wytwarzanie piany, sprawi radość podczas kąpieli każdemu dziecku. Krab posiada efekty dźwiękowe. Plastikowa, kolorowa zabawka nie jest woododprowna, zasilana 2 bateriami 1,5V AA. Wymiary:15x23cm.

Generator baniek piany zabawka do kąpieli krab

Cena 50,00 zł

Zabawka do kąpieli generator piany w kształcie kraba. Automatyczne wytwarzanie piany sprawi radość podczas kąpieli każdemu dziecku. Zabawka posiada efekty dźwiękowe. Zasilana 2 bateriami 1,5V AA (brak w zestawie). Tworzywo: plastk. Wymiary:15x23cm.

Zabawka do kąpieli nurek prysznic przyssawki młynek

Cena 70,00 zł

Wieloelementowa zabawka do kąpieli z funkcją prysznica. Posiada praktyczne przyssawki, które zamocują ją np. do wanny. Żywe kolory zachęcą dziecko do zabawy, a tym samym do kąpieli. W zestawie: nurek i 3 kubeczki. Tworzywo: plastik. Wymiary: 55x16cm.

Zabawka do kąpieli żółw wodny nakręcany

Cena 9,00 zł

Zabawka do kąpieli w kształcie małego żółwia. Umili codzienną kąpiel i zachęci do zabawy. Po nakręceniu żółw zaczyna ruszać łapkami. Zabawka działa bez użycia baterii. Wykonana z wytrzymałego tworzywa. Dostępna w trzech kolorach. Wymiary:13x14cm.

Zabawka do kąpieli puzzle piankowe literki + cyfr

Cena 14,00 zł

Zabawka do kąpieli w kształcie kolorowych literek i cyferek. Umili codzienną kąpiel każdemu dziecku oraz zachęci do zabawy. Nauka i zabawa w jednym. W zestawie cyferki od 0 do 9 oraz 26 literek. Wykonane z wytrzymałej pianki. Wymiary: 7,5cm (wys.).