MASKOTKI, ZAWIESZKI, GRZECHOTKI

Maskotki, grzechotki, zawieszki dla dzieci sklep

Sklep OLELUX to szeroki wybór maskotek, grzechotek i zawieszek dla dzieci, aby każdy z Państwa mógł znaleźć odpowiedni produkt dla siebie. Sklep online oferuje sprawdzone masktki, zawieszki, grzechotki dla dzieci, rodzimych producentów.

MASKOTKI, ZAWIESZKI, GRZECHOTKI

Pokazano 1-90 z 195 pozycji
Pokazano 1-90 z 195 pozycji

Aktywne filtry

Maskotka pluszowa słoń szary

Cena 87,00 zł

Duży, miękki słoń pluszowy. Spełnia zarówno rolę zabawki, jak i poduszki do karmienia niemowląt. Długość: 60cm; Wysokość: 50cm.

Maskotka sensoryczna zawieszka do wózka lisek

Cena 44,00 zł

Kolorowa maskotka sensoryczna w kształcie liska. Wykorzystano różne materiały, aby pobudzić zmysł dotyku, słuchu i wzroku. Zabawka posiada funkcję gryzaka i grzechotki, ma też dzwonek. Maskotkę można zawiesić do wózka lub łóżeczka. Wymiary: 20x13cm.

Diabelski młyn kołowrotek grzechotka na przyssawkę

Cena 33,00 zł

Kolorowa zabawka dla dzieci w kształcie diabelskiego młyna. Zabawka pełni funcję grzechotki. Doskonale nadaje się do zabwy w wodzie. Wyposażona została w przyssawki, dzięki którym nie będzie przesuwać się podczas zabawy. Wymiary:17cm x 11,cm

Maskotka pluszowa królik 49cm

Cena 28,00 zł

Pluszowa maskotka w kształcie białego króliczka. Wykonana z miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału. Doskonały kompan do zasypinia. W nóżkach i rączkach posiada granulki. Wypełnienie: wełna syntetyczna. Długość: 49cm. Kolor: Biały

Grzechotka gryzak zabawka interaktywna królik

Cena 22,00 zł

Interaktywna zabawka dla niemowląt w kształcie królika. Posiada 3 funkcje: gryzak, grzechotkę i pozytywkę. Pobudzi zmysł dotyku, słuchu i wzroku. Dostępna w trzech kolorach. Zasilana bateriami 2x AA 1,5V (brak w zestawie). Wymiary: 22x6,2x2,5cm.