POZOSTAŁE

Pokazano 1-68 z 68 pozycji
Pokazano 1-68 z 68 pozycji

Aktywne filtry

Wyrzutnia karabin Blaze Storm + strzałki NERF czerwona

Cena 105,00 zł

Rewelacyjny karabin maszynowy Blaze Storm w oryginalnym czerwonym kolorze. Idealny gadżet dla miłośników zabawek NERF. Wyrzutnia na raz wystrzela 3 strzałki. W zestawie: karabin i dwa rodzaje strzałek. Pistolet działa bez baterii. Wymiary: 62x23x6cm.

Wyrzutnia karabin bębenowy Blaze Storm + 40 strzałek do NERF

Cena 131,00 zł

Rewelacyjny duży karabin bębenkowy wykonany z plastku w żywych kolorach. Zestaw zawiera karabin, 20 strzałek z przyssawką, 20 strzałek zwykłych. Karabin zasilany 5 bateriami AA 1,5V( brak w zestawie). Zasięg wystrzału ok 10m. Wymiary 53x15x23cm.

Wyrzutnia karabin Blaze Storm z magazynkiem + 20 strzałek do NERF

Cena 139,00 zł

Duży karabin Blaze Storm z magazynkiem i zestawem strzałek. Idealny dla fanów gier komputerowych oraz innych miłośników zabaw "w wojnę". Łatwy montaż. W zestawie karabin, magazynek i 20 piankowych strzałek. Zasięg strzału: 10m. Wymiary: 71x20,5x5,5cm

Wyrzutnia karabin bębenkowy Blaze Storm + 20 strzałek do NERF

Cena 109,00 zł

Duży karabin bębenkowy Blaze Storm z zestawem strzałek. Idealny dla fanów gier komputerowych oraz innych miłośników zabaw "w wojnę". Łatwy montaż. W zestawie karabin i 20 piankowych strzałek. Zasięg strzału: 10m. Wymiary: 45x22,5x6,5cm.

Kusza łuk wyrzutnia Blaze Storm + 20 strzałek do NERF

Cena 98,00 zł

Fantastyczna kusza Blaze Strom. Doskonała dla każdego fana wyrzutni NERF i gier komputerowych. Pozwoli wyćwiczyć celność i precyzyjność strzału. Prosta w obsłudze. Działa bez użycia baterii. W zestawie: kusza i dwa rodzaje strzałek. Wymiary: 61x30cm.

Wyrzutnia karabin Blaze Storm +10 strzałek NERF

Cena 98,00 zł

Rewelacyjny i prosty w obsłudze karabin maszynowy Blaze Storm. Wyrzutnia to idealny gadżet dla miłośników zabawek NERF oraz fanów gier komputerowych. W zestawie: karabin, 10 dużych strzałek i magazynek na naboje. Wymiary: 54,5x20x4,5cm.

Wyrzutnia karabin maszynowy NERF 48 strzałek 3 cele

Cena 99,00 zł

Wyrzutnia karabin maszynowy NERF. Fantastyczna zabawa dla małych żołnierzy. Uczy dziecko zdrowej rywalizacji i daje upust dziecięcej energii. W zestawie: karabin, 48 strzałek, 3 cele w kształcie beczki, magazynek. Wym. pistoletu: 28x18x5cm.

Wyrzutnia karabin Blaze Storm + 20 strzałek NERF

Cena 92,00 zł

Rewelacyjny karabin maszynowy Blaze Storm. Wyrzutnia to idealny gadżet dla miłośników zabawek NERF oraz fanów gier komputerowych. W zestawie: karabin, 10 strzałek tradycyjnych i 10 z przyssawkami. Pistolet działa bez baterii. Wymiary: 47x22x5,5cm.

Pistolet bębenkowy wyrzutnia Blaze Storm + 20 strzałek NERF

Cena 66,00 zł

Rewelacyjny pistolet bębenkowy Blaze Storm. Posiada magazynek na sześć strzałek. Wyrzutnia to świetny gadżet dla fana zabawek NERF. Rozwinie zręczność i celność. W zestawie: karabin, 10 strzałek tradycyjnych i 10 z przyssawkami. Wymiary: 31x18x4cm.

Wyrzutnia pistolet Blaze Storm + 10 strzałek NERF

Cena 76,00 zł

Duży, rewelacyjny pistolet bębenkowy Blaze Storm. Posiada magazynek na sześć strzałek w dwóch rodzajach. Wyrzutnia to świetny gadżet dla fana zabawek NERF. Rozwinie zręczność i celność. W zestawie: karabin i dwa rodzaje strzałek. Wymiary:38x17x4,5cm.

Kamizelka taktyczna + akcesoria do wyrzutni Nerf 2

Cena 54,00 zł

Kamizelka taktyczna z akcesoriami - niezbędny zestaw dla każdego fana wyrzutni NERF. Posiada wiele kieszonek do przechowywania niezbędnych gadżetów. W zestawie: kamizelka, 40 strzałek, magazynek, opaska, okulary, bandanka i etui. Wymiary: 48x23cm.

Wyrzutnia karabin maszynowy NERF 8 strzałek tarcza

Cena 50,00 zł

Wyrzutnia karabin maszynowy NERF. Idealny dla fanów gier strzeleckich i zespołowych. Wspomaga koordynację ruchową i wpływa pozytywnie na zdrowie fizyczne dziecka. W zestawie: karabin, 8 strzałek, tarcza. Średnica tarczy: 26cm. Wym. karabinu: 23x14x4cm.

Tarcza elektroniczna do strzelania cel cyfrowy

Cena 44,00 zł

Elektroniczna potrójna tarcza do strzelania z cyfrowym wyświetlaczem. Pozwoli wyćwiczyć celność i precyzję strzału. Wyposażona w efekty świetlne i dźwiękowe. Zasilana na 3 baterie AA 1,5V (brak w zestawie). Tworzywo: plastik. Wymiary: 24,3x10x17cm.

Kamizelka taktyczna + akcesoria do wyrzutni Nerf

Cena 50,00 zł

Kamizelka wykonana z wytrzymałego materiału. Posiada paski z rzepami oraz dodatkowe miejsca do przechowywania potrzebnych akcesoriów. W zestawie: kamizelka, bandanka, okulary, 20 strzałek Nerf, magazynek i opaska na rękę. Wymiary: 52x46cm.

Plecak na naboje i akcesoria do wyrzutni Nerf

Cena 39,00 zł

Plecak dla miłośników wyrzutni Nerf wykonany z wytrzymałego materiału. Zapinany na zamek błyskawiczny. Posiada jedną komorę, dwie boczne kieszonki z siateczki, regulowane szelki i uchwyt. Ozdobiony wzorem tarczy. Wymiary: 30x21x14cm.

Kamizelka taktyczna bojowa wyrzutni Nerf 2

Cena 26,00 zł

Kamizelka taktyczna dla miłośnika strzałek Nerf. Posiada paski z rzepami oraz dodatkowe miejsca do przechowywania potrzebnych akcesoriów. Ekwipunek będzie w zasięgu ręki. Wykonana z wytrzymałego materiału. Dostępna w kolorze czarnym. Wymiary:52x46cm.

Kamizelka taktyczna bojowa do wyrzutni Nerf

Cena 25,00 zł

Kamizelka taktyczna dla miłośnika strzałek Nerf. Posiada paski z rzepami oraz dodatkowe miejsca do przechowywania potrzebnych akcesoriów. Ekwipunek będzie w zasięgu ręki. Wykonana z wytrzymałego materiału. Dostępna w kolorze czarnym. Wymiary:52x46cm.

Wyrzutnia pistolet Blaze Storm + 5 strzałek NERF

Cena 18,00 zł

Poręczny i prosty w obsłudze pistolet Blaze Storm. Idealny gadżet dla miłośników zabawek NERF oraz fanów gier komputerowych. Rozwinie zręczność i celność. Pistolet działa bez baterii. W zestawie: pistolet i dwa rodzaje strzałek. Wymiary: 10x14x3,3cm.

Pasek na ramię na strzałki magazynek do Nerf

Cena 11,00 zł

Pasek na ramie na strzałki Nerf oraz dodatkowy magazynek. Potrzebna amunicja będzie zawsze w zasięgu ręki. Idealny gadżet dla każdego miłośnika wyrzutni Nerf. Pasek posiada możliwość regulacji oraz zapięcia za pomocą zapinki. Wymiary: od 45 do 65cm.

Magazynek etui na kulki kompatybilny z NERF

Cena 10,00 zł

Praktyczny magazynek na dodatkowe kulki NERF. Niezbędny gadżet dla każdego miłośnika wyrzutni NERF. Magazynek pomieści 12 kulek. Tworzywo: plastik. Wymiary: 32x4,5cm.

Cele beczki pianowe do wyrzutni 6szt

Cena 11,00 zł

Zestaw beczek-celów do strzałek NERF wykonane z lekkiej pianki. Niezbędny gadżet dla każdego miłośnika wyrzutni NERF. Pozwolą wyćwiczyć celność i precyzyjność strzału. Zestaw zawiera 6 beczek. Wymiary: 6x4cm.

Opaska na nadgarstek na naboje strzałki do NERF

Cena 6,00 zł

Praktyczna opaska na nadgarstek do strzałek NERF wykonana z gumowego materiału. Niezbędny gadżet dla każdego miłośnika wyrzutni NERF. Posiada zapięcie na rzep i 8 miejsc na naboje. Wymiary: 18x5cm.

Strzałki miękkie piankowe do wyrzutni 10sztuk

Cena 3,00 zł

Zestaw amunicji do wyrzutni NERF.Strzałki wykonane są z tworzywa przypominającego piankę. W skład zestawu wchodzi 10 pocisków. Wymiary: Długość: 7cm, średnica 1cm, Kolor: niebieski

Strzałki do wyrzutni NERF fluorescencyjne 10sztuk

Cena 3,00 zł

Zestaw amunicji do wyrzutni NERF fluorescencyjne. Strzałki wykonane są z tworzywa przypominającego piankę. W skład zestawu wchodzi 10 pocisków. Wymiary: Długość: 7cm, średnica 1cm Kolor biały, w nocy świecą

Strzałki do wyrzutni NERF z miękkimi końcówkami 10 sztuk

Cena 3,00 zł

Strzałki do wyrzutni Nerf. Niezbędna amunicja dla każdego miłośnika wyrzutni. Wykonane z pianki zakończonej miękką gumą. Dostępne w kolorze niebieskim z pomarańczowym wykończeniem. W zestawie 10 strzałek. Wymiary: 7cm.

Kostium strój dmuchany dinozaur T-REX Gigant zielony 1.5-1.9m

Cena 273,00 zł

Zielony kostium dinozaura z dmuchawą, wykonany z poliestru. Przebranie zapinane na zamek błyskawiczny znajdujący się z przodu.Zestaw zawiera kostium, dmuchawa( zasilany 4 bateriami AA 1,5V), instrukcję.Kostium pasuje na osobę o wzrości 150-190cm.

Kostium strój karnawałowy pilot

Cena 77,00 zł

Wieloczęściowy kostium pilota. Wyposażony w potrzebne atrybuty prawdziwego lotnika: marynarki, czapki, steru i listy pokładowej. Doskonały dla chłopca i dziewczynki np. jako przebranie na zabawę karnawałową. Wykonany w 100% nylonu.

Kostium strój karnawałowy księżniczka + akcesoria

Cena 77,00 zł

Wieloczęściowy kostium księżniczki. Składa się z różowej sukni oraz wielu atrybutów prawdziwej królewny. Strój idealnie sprawdzi się jako przebranie na bal karnawałowy. Kostium wykonany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Wykonany z nylonu.

Kostium strój karnawałowy chirurg

Cena 77,00 zł

Wieloelementowy kostium chirurga. Idealnie odwzorowuje prawdziwy strój lekarza. Doskonale sprawdzi się np. jako przebranie na zabawę karnawałową dla dziewczynki lub chłopca. Wykonany z nylonu. Dostępny w kolorze zielonym wraz z akcesoriami.

Kostium strój karnawałowy pielęgniarka

Cena 77,00 zł

Wieloelementowy kostium pielęgniarki. Składa się z niezbędnych akcesoriów prawdziwej pielęgniarki. Doskonały jako przebranie np. na bal karnawałowy. Wykonany z nylonu. Dostępny w kolorze różowym wraz z akcesoriami. Pasuje dla dzieci w wieku 3-8 lat.

Kostium strój karnawałowy stewardesa

Cena 77,00 zł

Kilkuelementowy kostium stewardesy. Wyposażony w mundur (marynarkę i spódniczkę), czapkę i chustkę. Zadbany o najdrobniejsze szczegóły. Idealny np. jako przebranie na bal karnawałowy. Dostępny w kolorze różowym. Pasuje dla dzieci w wieku 3-8 lat.

Kostium strój karnawałowy policjant

Cena 66,00 zł

Wieloczęściowy stój policjanta. Wyposażony w niezbędne przedmioty: marynarkę, czapkę, gwizdek, kajdanki i krótkofalówkę. Doskonały jako kostium np. na bal karnawałowy. Wykonany 100% z nylonu. Idealny dla dziewczynek i chłopców w wieku 3-8 lat.

Kostium strój karnawałowy biała dama księżniczka

Cena 44,00 zł

Kostium panny młodej składający się z niezbędnych akcesoriów: sukni oraz welonu. Ozdobione kwiatkiem w kontrastującym kolorze oraz błyszczącymi elementami. Idealny jako przebranie na imprezę karnawałową. Wykonany z nylonu. Pasuje na wiek 3-6 lat.

Kostium Batmana

Cena 33,00 zł

Trzyczęściowy kostium Batmana dla dzieci wykonany z poliestru. Spodnie: pas-19-25cm, dł. 67cm; Bluzka: ramiona-35cm, dł.42cm, rękaw-37cm; długość peleryny: 48cm.

Wyrzutnia latający dysk UFO śmigło LED

Cena 10,00 zł

Latająca wyrzutnia przypominająca śmigło z uchwytem wykonana z wytrzymałego plastiku. Posiada diody LED świecące podczas lotu. Idealna zabawka dla małych i dużych. Produkt prosty w obsłudze. Średnica krążka: 24cm.

KARABIN BLASTER MODULAR 5W1 kompatybilny z NERF

Cena 285,00 zł

Duży karabin Blaster Modular 5w1 kompatybilny z NERF z 80 strzałkami. Posiada szyny, do których można doczepić dodatkowe części z zestawu. Idealny dla fanów gier komputerowych oraz innych miłośników zabaw w wojnę. Łatwy montaż. Wymiary:38,5x22x6,5cm.

Gaśnica na wodę sikawka wodna

Cena 20,00 zł

Rewelacyjny pistolet na wodę w formie gaśnicy. Idealny dla małych miłośników straży pożarnej. Świetnie sprawdzi się do letnich zabaw w upalne dni. Gaśnica jest w kolorze czerwonym z żółtymi i czarnymi elementami. Wym. gaśnicy: 8x29,5cm. Wym. butli: 8x20cm

Łuk ze strzałkami i tarczą zestaw strzelecki różowy

Cena 51,00 zł

Zestaw strzelecki - łuk ze strzałkami i tarczą. Idealny dla małych wojowników i fanów Indian. W zestawie: tarcza, łuk, kołczan ze strzałami, 3 strzałki z przyssawkami. Kolor: różowy. Zasilanie: 3x AG13 (w zestawie). Śr. tarczy: 20cm. Dł. łuku: 53cm.

Łuk ze strzałkami i tarczą zestaw strzelecki

Cena 53,00 zł

Zestaw strzelecki - łuk ze strzałkami i tarczą. Idealny dla małych wojowników. Gra ćwiczy refleks i precyzję. W zestawie: tarcza, łuk, kołczan ze strzałami, 3 strzałki z przyssawkami. Zasilanie: 3x AG13 (w zestawie). Śr. tarczy: 20cm. Dł. łuku: 53cm.