AKCESORIA ŁAZIENKOWE

Pokazano 1-59 z 59 pozycji
Pokazano 1-59 z 59 pozycji

Aktywne filtry

Akcesoria łazienkowe

Łazienka zazwyczaj jest pełna detali, które wpływają na funkcjonalność. Bez akcesoriów łazienkowych ciężko sobie wyobrazić wygodną przestrzeń. W tej chwili na rynku mamy wiele firm, które specjalizują się w akcesoriach do łazienki. Proponujemy dodatki oraz akcesoria łazienkowe np. dozowniki do mydła, dywaniki łazienkowe, kosze na śmieci, kosze i pojemniki na pranie, szczotki do wc, suszarki i stojaki jak i pojemniki łazienkowe. Dobrym pomysłem jest wybór akcesoriach z tej samej linii produktowej tak, aby całość była spójna. Komplet łazienkowy pozwala na estetyczne wykończenie. Dozowniki do mydła czy pojemniki do łazienki na artykuły higieniczne organizują przestrzeń oraz pozwalają zachować ład. Bardzo często klienci wybierają pojemniki i organizery. Dodatki do łazienki są ciekawym sposobem na stworzenie unikalnego wystroju.

Suszarki na pranie i stojaki

Suszarki łazienkowe nie powinny zawadzać i mieścić się nawet w najmniejszym pomieszczeniu. Suszarka łazienkowa stanowi praktyczny dodatek, który bez problemu pozwoli na szybkie rozwieszenie ręczników użytych po kąpieli czy rzeczy wypranych ręcznie. Powinieneś się na nią zdecydować, kiedy nie posiadasz suszarni a zimą nie możesz suszyć prania na zewnątrz. Te akcesoria do łazienki to bardzo praktyczne rozwiązanie.

Jak zachować porządek w łazience i aranżacja półki łazienkowej

Przed powieszeniem półki łazienkowej musisz zastanowić się, w którym miejscu powinny znajdować się wszystkie elementy – od suszarki na ręczniki, po kosmetyki, środki czystości i inne. Półki łazienkowe powinny być stabilne oraz mieć masywną konstrukcje tak, aby wszystkie niepotrzebnie wystawione na widoku produkty na nich się zmieściły. Półka na wannę czy nowoczesna półka 3 poziomowa idealnie sprawdzi się na umieszczenie na nich kosmetyków.

Szczotki do WC

W łazience najtrudniej jest dbać o ciągłą czystość ubikacji, z której nieustannie korzystamy. Łazienka powinna być sterylnie czysta. Aby zapobiec wydostawaniu się na zewnątrz bakterii i zarazków należy zaopatrzyć się w szczotkę do wc która pomoże zachować Ci czystość Twojej łazienki. Szczotki do wc są w wielu wzorach i kolorach, przez co możesz dopasować ją do reszty akcesoriów do łazienki. Idealnym rozwiązaniem na zachowanie porządku w łazience jest stojak na papier, który posiadamy w modnych wydaniach.