DEKORACJE I OZDOBY

DEKORACJE I OZDOBY

Pokazano 1-90 z 401 pozycji
Pokazano 1-90 z 401 pozycji

Aktywne filtry

Moskitiera siatka magnetyczna na drzwi 160*230cm

Cena 46,00 zł

Praktyczna moskitiera magnetyczna na drzwi. Uchroni dom przed wszelkimi insektami. Bardzo łatwa w montażu, wystarczy zamontować na pinezki. Kolor: czarny. W zestawie: moskitiera, pinezki. Wym. moskitiery: 160cm x230cm.

Moskitiera siatka magnetyczna na drzwi 110*220cm

Cena 26,00 zł

Praktyczna moskitiera magnetyczna na drzwi. Uchroni dom przed wszelkimi insektami. Bardzo łatwa w montażu, wystarczy zamontować na pinezki. Kolor: czarny. W zestawie: moskitiera, pinezki. Wym. moskitiery: 110cm x220cm.

Balon urodzinowy na hel cyfry -8- 40cm

Cena 3,00 zł

Foliowy balon na hel w kształcie cyfry 8. Doskonała dekoracja na imprezy urodzinowe, jubileuszowe, sylwestrowe itp.Wykonany z błyszczącego tworzywa.Dostępny w dwóch kolorach: złoty i srebrnyWysokość ok: 40cm

Wieszak haczyk uchwyt na narzędzia mopy miotły szary

Cena 24,00 zł

Uniwersalny uchwyt na narzędzia domowe. Znajdzie zastosowanie w każdym domu, biurze czy warsztacie. Pomoże zapanować nad bałaganem. Uchwyt mocowany jest za pomocą taśmy samoprzylepnej. Tworzywo: plastik. Max. obciążenie: ok. 5kg. Wym. uchwytu: 7x7x4,5cm.

Moskitiera siatka magnetyczna na drzwi 100x210cm

Cena 22,00 zł

Praktyczna moskitiera magnetyczna na drzwi. Uchroni dom przed wszelkimi insektami. Bardzo łatwa w montażu, wystarczy zamontować na pinezki. Kolor: czarny. W zestawie: moskitiera, pinezki. Wym. moskitiery: 100cm x210cm.

Balon urodzinowy na hel cyfry -7- 40cm

Cena 3,00 zł

Foliowy balon na hel w kształcie cyfry 7. Doskonała dekoracja na imprezy urodzinowe, jubileuszowe, sylwestrowe itp.Wykonany z błyszczącego tworzywa.Dostępny w dwóch kolorach: złoty i srebrnyWysokość ok: 40cm

Taśma piankowa do narożników 8x0,5x200cm brązowa

Cena 21,00 zł

Szeroka taśma w kolorze brązowym do zabezpieczenia narożników. Doskonała do zabezpieczenia ostrych narożników różnego rodzaju mebli. Taśma ochroni dziecko przed bolesnym uderzeniem o mebel. Wykonana z miękkiej pianki. Wymiary: 200x8x0,5cm.

Balon urodzinowy na hel cyfry -0- 40cm

Cena 3,00 zł

Foliowy balon imprezy urodzinowe, jubileuszowe, sylwestrowe itp.Wykonany z błyszczącego tworzywa.Dostępny w dwóch kolorach: złoty i srebrnyWysokość ok: 40cm

Taśma akrylowa dwustronna 30mmx3m

Cena 12,00 zł

Taśma akrylowa dwustronna. Bardzo wytrzymała, dająca wiele możliwości montażu. Dopasowuje się do różnych powierzchni. Uszczelnia i chroni produkty przed wilgocią, brudem i chemikaliami. Wymiary: 30mm x 3m.

Świeczki urodzinowe kolorowe torciki

Cena 7,00 zł

Rewelacyjne świeczki urodzinowe. Posiadają uroczy motyw kolorowych torcików. Fantastyczna dekoracja tortu Jubilata. Uświetnią imprezę świętowaną w gronie rodziny i przyjaciół. Wym. świeczki: 4x2x0,8cm.

Świeczki urodzinowe jednorożce 7cm 6szt.

Cena 7,00 zł

Świeczki urodzinowe z motywem jednorożca. Fantastyczna dekoracja tortu Jubilata. Uświetnią imprezę świętowaną w gronie rodziny i przyjaciół. W zestawie: 6szt świeczek z plastikowymi podstawkami. Wys.: 7cm.

Świeczki urodzinowe z piłką 7cm 6szt.

Cena 7,00 zł

Świeczki urodzinowe z motywem piłki nożnej. Fantastyczna dekoracja tortu Jubilata. Uświetnią imprezę świętowaną w gronie rodziny i przyjaciół. W zestawie: 6szt świeczek z plastikowymi podstawkami. Wys.: 7cm.

Balon urodzinowy na hel cyfry "0" 76cm srebrny

Cena 8,00 zł

Duży foliowy balon na hel w kształcie cyfry 0. Doskonała dekoracja na imprezy urodzinowe, jubileuszowe, sylwestrowe itp.Wykonany z błyszczącego tworzywa.Kolor: srebrnyWysokość ok: 76cm

Wieszak haczyk uchwyt na narzędzia miotły kij szary

Cena 7,00 zł

Praktyczny uchwyt na narzędzia. Znajdzie zastosowanie w każdym domu czy warsztacie. Pomoże zapanować nad bałaganem. Uchwyt mocowany jest za pomocą taśmy samoprzylepnej. Kolor: szary. Tworzywo: plastik. Max. obciążenie: ok. 3kg. Wym. uchwytu: 5x4x3cm.

Wieszak haczyk uchwyt na narzędzia miotły kij biały

Cena 7,00 zł

Praktyczny uchwyt na narzędzia. Znajdzie zastosowanie w każdym domu czy warsztacie. Pomoże zapanować nad bałaganem. Uchwyt mocowany jest za pomocą taśmy samoprzylepnej. Kolor: biały. Tworzywo: plastik. Max. obciążenie: ok. 3kg. Wym. uchwytu: 5x4x3cm.

Balon urodzinowy na hel cyfry "3" 76cm srebrny

Cena 8,00 zł

Duży foliowy balon na hel w kształcie cyfry 3. Doskonała dekoracja na imprezy urodzinowe, jubileuszowe, sylwestrowe itp.Wykonany z błyszczącego tworzywa.Kolor: srebrnyWysokość ok: 76cm

Taśma akrylowa dwustronna 6mmx3m

Cena 3,00 zł

Taśma akrylowa dwustronna. Bardzo wytrzymała, dająca wiele możliwości montażu. Dopasowuje się do różnych powierzchni. Uszczelnia i chroni produkty przed wilgocią, brudem i chemikaliami. Wymiary: 6mm x 3m.

Balon urodzinowy na hel cyfry "5" 76cm srebrny

Cena 8,00 zł

Duży foliowy balon na hel w kształcie cyfry 5. Doskonała dekoracja na imprezy urodzinowe, jubileuszowe, sylwestrowe itp.Wykonany z błyszczącego tworzywa.Kolor: srebrnyWysokość ok: 76cm

Balon urodzinowy na hel cyfry "6" 76cm srebrny

Cena 8,00 zł

Duży foliowy balon na hel w kształcie cyfry 6. Doskonała dekoracja na imprezy urodzinowe, jubileuszowe, sylwestrowe itp.Wykonany z błyszczącego tworzywa.Kolor: srebrnyWysokość ok: 76cm

Balon urodzinowy na hel cyfry "7" 76cm srebrny

Cena 8,00 zł

Duży foliowy balon na hel w kształcie cyfry 7. Doskonała dekoracja na imprezy urodzinowe, jubileuszowe, sylwestrowe itp.Wykonany z błyszczącego tworzywa.Kolor: srebrnyWysokość ok: 76cm

Balony podwójne na imprezę 25-33cm zestaw 6szt

Cena 15,00 zł

Rewelacyjny zestaw balonów na imprezę. Piękna dekoracja urodzin, wieczorów panieńskich i kawalerskich, 18-tek oraz innych imprez okolicznościowych. Rozmiar: 25-33cm. W zestawie: 6szt.