ARTYKUŁY SZKOLNE

Artykuły szkolne dla dzieci

Sklep OLELUX to szeroki wybór produktów, aby każdy z Państwa mógł znaleźć coś dla siebie. Sklep z artykułami szkolnymi dla dzieci - oferujemy sprawdzone przedmioty rodzimych producentów.

ARTYKUŁY SZKOLNE

Pokazano 1-90 z 343 pozycji
Pokazano 1-90 z 343 pozycji

Aktywne filtry

Plecak przedszkolaka pluszowy piesek 24cm

Cena 44,00 zł

Plecak dziecięcy o wzorze pieska wykonany z miękkiego i przyjemnego materiału. Posiada dwie kieszenie (dużą i mniejszą) zapinane na zamek błyskawiczny, regulowane szelki oraz uchwyt. Dostępny w kolorze brązowym. Wymiary: 24x7,5x18,5cm.

Plecak przedszkolaka pluszowy krówka 24cm

Cena 44,00 zł

Plecak dziecięcy o wzorze krówki wykonany z miękkiego i przyjemnego materiału. Posiada dwie kieszenie (dużą i mniejszą) zapinane na zamek błyskawiczny, regulowane szelki oraz uchwyt. Dostępny w kolorze niebieskim. Wymiary: 24x7,5x18,5cm.

Plecak przedszkolaka pluszowy jednorożec 24cm

Cena 41,00 zł

Plecak dziecięcy o wzorze jednorożca wykonany z miękkiego i przyjemnego materiału. Posiada dwie kieszenie (dużą i mniejszą) zapinane na zamek błyskawiczny, regulowane szelki oraz uchwyt. Dostępny w kolorze białym. Wymiary: 24x7,5x18,5cm.

Plecak przedszkolaka pluszowy zebra 24cm

Cena 44,00 zł

Plecak dziecięcy o wzorze zebry wykonany z miękkiego i przyjemnego materiału. Posiada dwie kieszenie (dużą i mniejszą) zapinane na zamek błyskawiczny, regulowane szelki oraz uchwyt. Dostępny w kolorze czarno-czerwonym. Wymiary: 24x7,5x18,5cm.

Plecak przedszkolaka pluszowy żyrafa 24cm

Cena 44,00 zł

Plecak dziecięcy o wzorze żyrafy wykonany z miękkiego i przyjemnego materiału. Posiada dwie kieszenie (dużą i mniejszą) zapinane na zamek błyskawiczny, regulowane szelki oraz uchwyt. Dostępny w kolorze brązowo-żółtym. Wymiary: 24x7,5x18,5cm.

Plecak dziecięcy plecaczek przedszkolaka miś granatowy

Cena 19,00 zł

Nieduży granatowy plecak w kształcie misia. Jedna kieszeń zapinana na zamek błyskawiczny pomieści najpotrzebniejsze rzeczy. Regulowane szelki i uchwyt zapewnią wygodę, a praktyczna smycz - bezpieczeństwo. Wykonany z poliestru. Wymiary: 27x21x11cm.

ALPINO Flamastry do kaligrafii szkicowania 30elem.

Cena 121,00 zł

Zestaw 30 szt. akcesoriów do nauki odręcznego pisma dekoracyjnego. Idealny do pisania listów, kaligrafii czy szkicowania. W zestawie: 1 flamaster z końcówką pędzelkową (czarny), 1 flamaster z cienką końcówką (czarny), 1 flamaster z dwoma końcówkami.

Plecak dziecięcy plecaczek przedszkolaka miś różowy

Cena 19,00 zł

Niewielki różowy plecak w kształcie misia. Jedna kieszeń zapinana na zamek błyskawiczny pomieści najpotrzebniejsze rzeczy. Regulowane szelki i uchwyt zapewnią wygodę, a praktyczna smycz - bezpieczeństwo. Wykonany z poliestru. Wymiary: 27x21x11cm.

ALPINO Plastelina bezglutenowa 12 kolorów + akcesoria

Cena 14,00 zł

Komplet wysokogatunkowej plasteliny w 12 kolorach. Posiada szeroką gamę żywych i naturalnych kolorów. Jej konsystencja i struktura pozwala na łatwe rozmiękczanie jej nawet przez najmłodsze dzieci. Nie brudzi rąk. W zestawie: plastelina, 4 foremki, wałek.

ALPINO BABY Flamastry mazaki okrągła końcówka 10 kolorów

Cena 40,00 zł

Komplet 10 flamastrów wysokiej jakości. Mazaki ze specjalnie uformowaną grubą końcówką idealną dla dzieci. Tusz posiada intensywny kolor i pisze równomiernie bez wzglądu na kąt używania flamastra. Bardzo łatwo spieralne.

ALPINO Farby w sztyfcie fluorescencyjne 6 kolorów

Cena 29,00 zł

Komplet wysokiej jakości farb plakatowych w szytfcie. Plastikowa oprawka chroni ręce przed zabrudzeniem, a aplikacja nie wymaga użycia wody i pędzli. Żywe kolory farb dobrze pokrywają malowaną powierzchnię i mogą być mieszane. W zestawie: 6 kolorów farb.

ALPINO BABY Kredki woskowe grube 6 kolor + karty jungla

Cena 40,00 zł

Zestaw kredek woskowych marki Alpino. Posiadają zwiększoną odporność na złamania. Nie brudzą rąk, więc dzieci mogą dobrze się bawić, a rodzice nie martwić się o pobrudzone ubranie. Zestaw liczy 6 kredek i karty z wizerunkiem egzotycznych zwierząt.

ALPINO Kredki ołówkowe z gumką 12 kolorów

Cena 17,00 zł

Zestaw 12 wymazywalnych kredek marki Alpino. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów dają gwarancję trwałej ochrony grafitu. Posiadają nasycone, wpadające w oko kolory. Gumka na końcu każdej kredki sprawia, ze można łatwo poprawić rysunek.

ALPINO Kredki woskowe trójkatne 12 kolorów

Cena 22,00 zł

Komplet 12 kredek woskowych wysokiej jakości. Nowa delikatna formuła kredek w kolorowym pudełku. Idealne do pierwszych dziecięcych rysunków. Miękkie kredki, dzięki trójkątnemu przekrojowi kształtują odpowiedni uchwyt u najmłodszych dzieci.

ALPINO BABY Kredki ołówkowe grube 6 kolor + karty farma

Cena 40,00 zł

Zestaw kredek ołówkowych marki Alpino. Bardzo lekkie dzięki czemu rączka dziecka się nie męczy, a rysowanie jest przyjemnością. Posiadają bardzo miękki grafit. W zestawie: 6 kredek, temperówka i karty do kolorowania z wizerunkiem wiejskich zwierzątek.

ALPINO Kredki ołówkowe klasyczne 18 kolorów

Cena 17,00 zł

Wysokiej jakości kredki marki Alpino. Idealne do szkoły i domu. Wykonane z wysokiej jakości grafitu odpornego na złamania. Zapewniają wysoką precyzję temperowania. Są nietoksyczne i bezpieczne dla dzieci. W zestawie 18 różnokolorowych kredek.

ALPINO Kredki do malowania twarzy w sztyfcie 6 kolorów

Cena 36,00 zł

Zestaw kredek do makijażu ciała i twarzy. Produkt w wygodnym sztyfcie, produkowany na bazie wody, dzięki czemu łatwo można go nałożyć i zmyć. Kredki przebadane dermatologicznie i bezpieczne dla skóry dzieci. W zestawie 6 kolorów sztyftów.

ALPINO Flamastry mazaki klasyczne 12 kolorów

Cena 13,00 zł

Zestaw 12 wysokogatunkowych flamastrów. Idealne do szkoły i domu. Mazaki o cienkiej oraz wytrzymałej końcówce. Tusz posiada intensywne, przyciągające wzrok barwy. Bardzo dobrze zmywalne z ciała oraz ubrań.

ALPINO Zestaw do malowania twarzy superbohater 6 kolorów

Cena 43,00 zł

Kompletny zestaw do makijażu - zostań superbohaterem. Idealny na przyjęcia i zabawy. Kredki i inne akcesoria przebadane dermatologicznie i bezpieczne dla skóry dzieci. W zestawie: 6 kredek, 2 torebki brokatu, tatuaże, kredka do oczu i pędzelek.

ALPINO Zestaw do malowania twarzy zwierzęta 6 kolorów

Cena 43,00 zł

Kompletny zestaw do makijażu - zostań zwierzakiem. Idealny na przyjęcia i zabawy. Kredki i inne akcesoria przebadane dermatologicznie i bezpieczne dla skóry dzieci. W zestawie: 6 kredek, 2 torebki brokatu, tatuaże, kredka do oczu i pędzelek.

ALPINO Kredki ołówkowe metaliczne 12 kolorów

Cena 31,00 zł

Wysokiej jakości kredki w pastelowych i metalicznych barwach. Idealne do szkicowania, rysowania i kolorowania. Wysokiej jakości grafit jest odporny na złamania. Pudełko zawiera 7 kredek pastelowych i 5 kredek metalicznych.

ALPINO Flamastry mazaki fluorescencyjne 8 kolorów

Cena 14,00 zł

Zestaw 8 wysokogatunkowych flamastrów. Idealne do szkoły. Mazaki o cienkiej oraz wytrzymałej końcówce. Tusz posiada intensywne, fluorescencyjne barwy. Bardzo dobrze zmywalne z ciała oraz ubrań.

ALPINO Flamastry mazaki pastelowe 6 kolorów

Cena 11,00 zł

Zestaw 6 pastelowych flamastrów. Pisaki wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Idealne do szkoły i do domu. Są nietoksyczne i bezpieczne dla dzieci. Ich zaletą jest to, iż łatwo zmywają się z rąk oraz spierają z większości rzeczy.

ALPINO Kredki do malowania twarzy księżniczka 6 kolorów

Cena 25,00 zł

Zestaw kredek do makijażu marki Alpino. Wykonane z wysokiej jakości materiałów. Pozwolą dziecku poczuć sie prawdziwą księżniczką. Kredki przebadane dermatologicznie i bezpieczne dla skóry dzieci. W zestawie: 6 kredek w różnych kolorach.

Zestaw plastyczny do malowania w walizce 258el.

Cena 121,00 zł

Duży, fantastyczny zestaw plastyczny w poręcznej walizce. Mieści wiele przyborów: różnego rodzaju mazaków, kredek i farb oraz innych akcesoriów. Idealny do pracy w szkole lub w domu. Zestaw składa się z 258 elementów. Wymiary walizki: 47x45,5x4cm.

Zestaw plastyczny do malowania w walizce 86el. niebieski

Cena 39,00 zł

Fantastyczny zestaw plastyczny w poręcznej walizce. Mieści wiele przyborów: mazaki, kredki, farby i inne akcesoria. Idealny do pracy w szkole lub w domu. Zestaw składa się z 86 elementów. Kolor: niebieski. Wymiary walizki: 34x22,5x3,5cm.