TOOKY TOY Drewniana Gra Pamięciowa dla Dzieci Nauka Liczenie Zwierzątka 21 el.

59,00 zł
Brutto
Ilość

Gdzie są zwierzęta? Graj i baw się ucząc się znaczeń. Drewniana gra od Tooky Toy wspomaga naukę poprzez zabawę. Wylosuj, lub wybierz dowolną kartę i wybierz gdzie jest zwierzątko. Na odwrocie kart znajdziecie odpowiedzi do zadania, dzięki temu dziecko może grać także samodzielnie. W zestawie 20 różnych kart z ich rozwiązaniami na odwrocie. Na drewnianej tabliczce znajdziecie pinezkę ze zwierzątkami i owadami. Producent wybierając najwyższej jakości, ekologiczne materiały zadbał o bezpieczeństwo dzieci i środowiska.

Charakterystyka:

  • - Przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia,
  • - Zestaw zawiera: drewnianą tabliczkę do zaznaczania liczb i 20 kart z różnymi motywami do liczenia zwierzątek (na odwrocie umieszczona jest odpowiedź, jak ma wyglądać tabliczka),
  • - Gra w przyjemny sposób nakłania dziecko do nauki liczenia,
  • - Poprzez liczenie i wyszukiwanie zwierzątek na kartach dziecko ćwiczy spostrzegawczość,
  • - Gra wykonana z najwyższej jakości materiałów bezpiecznych dla dzieci i środowiska.

Zabawka:

  • - ćwiczy spostrzegawczość,
  • - uczy liczenia, nazw zwierzątek, angielskich słówek,
  • - poprawia koncentrację.

Tooky Toy to firma produkująca drewniane zabawki dla dzieci, obecna na rynku od 2004 roku. Kilkanaście lat doświadczenia w branży to gwarancja wysokiej jakości produktów, wytwarzanych z myślą o bezpieczeństwie dzieci. Zabawki Tooky Toy posiadają liczne certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo tych ekologicznych produktów. Dobrze wygładzone, wolne od drzazg i ostrych krawędzi zabawki, pokryte są wyłącznie bezpiecznymi, nietoksycznymi farbami, barwnikami i lakierami. To wszystko sprawia, że zabawki Tooky Toy są uwielbiane przez dzieci i doceniane przez rodziców na całym świecie.

Tooky Toy
TL775

Opis

Materiał
drewno
Wiek
od 3 lat
Płeć
chłopiec/dziewczynka
kolory
wielokolorowy
Wymiary opakowania
22 x 22 x 6 (cm)

Specyficzne kody

TOOKY TOY Drewniana Gra...

59,00 zł