• -5%
  • 5%

Drewniany wózek dla lalek Pchacz Ciche Koła Viga

152,00 zł
160,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Drewniany wózek dla lalek został zaprojektowany przez cenionego producenta zabawek drewnianych firmę Viga Toys dla dzieci od 18 miesiąca życia, idealny do domu i przedszkola.

Klasyczny drewniany wózeczek dla lalek, starannie wykonany – z dbałością o każdy element. Wykonany z najwyższej jakości drewna bukowego, jest bardzo stabilny i idealnie sprawdzi się jako chodzik pchacz dla rocznej dziewczynki.

Mała księżniczka możliwe iż jeszcze się lalkami nie bawi, ale uczy się chodzić. Pchacz jest odpowiednio wyprofilowany, jego konstrukcja pozwoli na idealnie stabilizowanie pierwszych kroków. Podczas nauki chodzenia Nasza Królewna będzie mogła wozić swoje zabawki, misie i inne lalki w wózku.

Całość wykonana została z drewna lakierowanego i pomalowana nie toksycznymi farbami w żywe barwy, które zadowolą każdego użytkownika i dadzą mnóstwo radości z zabawy.

Wózek posiada gumowe koła, dzięki czemu nie wydaje on głośnych dźwięków podczas jazdy. Wewnątrz wózka zastosowano bawełnianą wyściółkę, która zwiększy komfort podróży lalki lub misia.

Już od 18 miesiąca życia dziewczynki chodzą już pewnie, zaczynają bawić się z lalkami, odgrywać rolę mamusi. W tym właśnie czasie wózeczek sprawdzi się w pełni.


Viga Toys
59215

Opis

Materiał
drewno
Wiek
od 18 miesiąca
Płeć
chłopiec/dziewczynka
kolory
czerwony
Wymiary produktu
51 x 32 x 53 cm
Wymiary opakowania
41 x 32 x 9 (cm)

Specyficzne kody

Drewniany wózek dla lalek...

160,00 zł 152,00 zł