• -5%
  • 5%

L.O.L Surprise Boys Arcade Heroes Fun Boy lalka w automacie do gier

90,25 zł
95,00 zł
Brutto
Ilość

L.O.L Surprise Boys Arcade Heroes Fun Boy to figurka superbohatera schowana w pudełku imitującym automat arcade. Odpakuj futurystyczny kombinezon. Aż 15 niespodzianek do odkrycia!

Przygotujcie się na zabawę na wyższym poziomie! Z nowymi laleczkami Boys Arcade Heroes - wkroczycie do kolekcjonerskiego świata, pełnego niezwykłych postaci i przygód!

W zestawie zamkniętym w pudełku imitującym automat do gry, skrywa się aż 15 niespodzianek i laleczka kolekcjonerska: chłopiec lub jedna ultra-rzadka postać dziewczynki. Wrzuć żeton i baw się w odkrywanie. We wnętrzu znajdziesz podzielony na elementy, futurystyczny 6-elementowy kombinezon superbohatera, określający moce i charakter postaci. Po rozpakowaniu kombinezonu, kawałek po kawałku znajdziesz laleczkę kolekcjonerską z bucikami i modowymi akcesoriami. Każdy zestaw zawiera także kartę kolekcjonerską. W kolekcji występuje 6 postaci, w tym jedna rzadka i jedna ultra-rzadka.

Zbierz wszystkie 6 laleczek z serii LOL Surprise Boys Arcade Heroes!

CECHY I ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:

  • - opakowanie w formie automatu do gry z 15 niespodziankami do odkrycia,
  • - wrzuć żeton, by otworzyć opakowanie,
  • - znajdź lalkę w kombinezonie superbohatera,
  • - akcesoria do zabawy: 6-częściowy kombinezon bohatera, karta kolekcjonerska, butelka, akcesoria, majtki, strój, buty, żeton, pakiet zręcznościowy i niespodzianka L.O.L. SURPRISE laleczka - Fun Boy
  • - nakarm lub zamocz laleczkę, by poznać jej wyjątkowe cechy, np. zmianę koloru.

Cena dotyczy 1 niespodzianki z akcesoriami i laleczką. Baw się w odkrywanie i kolekcjonowanie! Zbierz wszystkie laleczki z serii Boys Arcade Heroes!

MGA
569374_NIE

Opis

Wiek
od 3 lat
Płeć
chłopiec/dziewczynka
Wymiary produktu
ok 13 cm wysokość lalki
Wymiary opakowania
19 x 9 x 10 cm

Specyficzne kody

L.O.L Surprise Boys Arcade...

95,00 zł 90,25 zł